پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
 

اخبار

کارمند اداره بندر خارگ پژوهشگر برتر وزارت راه و شهرسازی شد

کارمند اداره بندر خارگ پژوهشگر برتر وزارت راه و شهرسازی شد
امین بلالی کارمند حوزه دریایی بندر خارگ بعنوان پژوهشگر برتر وزارت راه و ترابری انتخاب شد . بلالی در سال 95 شش مقاله ارائه نموده و درحال حاضر یک کتاب با موضوع مدیریتی کارمند موفق ، سازمان موفق در مرحله چاپ دارد .
به گزارش روابط عمومی اداره بندر و دریانوردی خارگ، امین بلالی کارمند حوزه دریایی بندر خارگ و کارشناس ارشد حمل و نقل دریایی بعنوان پژوهشگر برتر وزارت راه و ترابری انتخاب شد . بلالی در سال 95 شش مقاله ارائه نموده و درحال حاضر یک کتاب با موضوع مدیریتی کارمند موفق ، سازمان موفق در مرحله چاپ دارد .

در بخش پایانی مراسم هفته پژوهش،‌ با اهدای لوح از پژوهشگران برتر مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، ادارات راه و شهرسازی استان‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت راه وشهرسازی تقدیر به عمل آمد. این پژوهشگران پس از ارزیابی های علمی و تخصصی از سوی هیات داوری به عنوان پژوهشگران برگزیده در سال 1395 معرفی شدند.


در این بخش نادر خواجه‌احمدی،‌مژده زرگران، مریم زارعیان، احمد منصوریان، پریسا بازدار، عبدالرضا ارج رودی، پیمان پژمان‌زاد و رضا شهنی دزفولیان از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی معرفی و تقدیر شدند. همچنین محمدکاظم جباری از شرکت مادرتخصصی عمران و بهسازی شهری، اعظم افشارنیا و وحید بنایی از معاونت معماری و شهرسازی ستاد وزارت راه و شهرسازی، محمدطاهر برومندان از اداره کل راه وشهرسازی استان ایلام، حمزه ذاکری و رضا اکبری از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، رامین عابدی اصل از اداره کل هواشناسی استان اردبیل، علی تکریمیان از اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان، امین بلالی از سازمان بنادر و دریانوردی استان بوشهر، پروانه مرادی از سازمان بنادر و دریانوردی استان خوزستان، مجتبی احمدی چالش‌سرا از اداره کل راه وشهرسازی استان گیلان، علی شوشتری‌زاده نصیری و عقیل صیاد قبادی از سازمان بنادر و دریانوردی – دفتر مرکزی و محمدرضا هراتی از شرکت مادرتخصصی ساخت و توسعه زیربناهای کشور نیز برگزیدگان دیگر سازمان های تابعه و ادارات کل راه و شهرسازی بودن که با اهدای لوح از آنها تقدیر به عمل آمد.
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۲۰:۳۵
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱,۴۱۶